Taśma ostrzegawcza do znakowania powierzchni pionowych 50 mm x 33 m

Samoprzylepna taśma w ostrzegawcze pasy do znakowania filarów, słupów, krawędzi ścian, obramowań drzwi, wind, niskich stropów itp. Taśmy BHP z matowego tworzywa PVC mogą być także wykorzystywane do znakowania ciągów komunikacyjnych w miejscach o niewielkim natężeniu użytkowania. 

Rozmiar: 50 mm szerokości

Opakowanie: rolka 33 m

Kolor: żółto-czarny, biało-czerwony

Materiał: samoprzylepne tworzywo PVC o grubości 0,138 mm

Kod produktu: 255312, 255296

 

Taśma ostrzegawcza do znakowania powierzchni pionowych,

Bardzo trwałą taśmą ostrzegawczą BHP można oznaczać pionowe powierzchnie takich jak filary, słupy, krawędzie ścian, obramowania drzwi, windy, przejścia o ograniczonej wysokości, wystające elementy maszyn na halach produkcyjnych, regały w magazynach, itp. Taśmy BHP z matowego tworzywa PVC mogą być także wykorzystywane do znakowania ciągów komunikacyjnych w miejscach o niewielkim natężeniu użytkowania. 

Taśma jest bardzo cienka - zaledwie 0,138 mm grubości - ale dzięki wysokiej elastyczności niezwykle odporna na zerwania i uszkodzenia.  

Ostrzegawcze taśmy Brady z samoprzylepnego tworzywa PVC charakteryzują się odpornością na środki czyszczące, oleje, kwasy i zasady. Warstwa klejąca wykazuje bardzo dobrą przyczepność do różnego rodzaju podłoża.

Taśma ostrzegawcza Brady o szerokości 50 mm na rolce 33 m występuje w trzech kolorach:

Samoprzylepna taśma ostrzegawcza BHP żółto-czarna 50 mm - kod Brady 255312

Samoprzylepna taśma ostrzegawcza BHP biało-czerwona 50 mm - kod Brady 255296